رئیس جمهور ضمن تبریک قهرمانی وزنه‌برداری نوجوانان در آسیا، تاکید کرد: امیدوارم با افزایش حمایت‌ها شاهد تداوم موفقیت نوجوانان در سایر عرصه‌ها باشیم.
به گزارش خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تبریک قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان کشورمان در رقابت‌های آسیایی در هند، گفت: درخشش‌های پی در پی اخیر در میادین ورزشی که حاصل تلاش بی‌وقفه و امیدوارانه نوجوانان و جوانان لایق این مرز و بوم است، گواهی بر استعداد و توانمندی‌های آنان در ساختن آینده‌ای سرافرازتر است.
متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
قهرمانی امیدبخش تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان کشورمان در رقابت‌های قهرمانی آسیا در هند، بار دیگر شایستگی پولادمردان میهن اسلامی را که بارها در عرصه‌های مختلف جهانی افتخارآفرین شده‌اند، به نمایش گذاشت و مایه فخر و مباهات همه هموطنان شد.
درخشش‌های پی در پی اخیر در میادین ورزشی که حاصل تلاش بی‌وقفه و امیدوارانه نوجوانان و جوانان لایق این مرز و بوم است، گواهی بر استعداد و توانمندی‌های آنان در ساختن آینده‌ای سرافرازتر است.
اینجانب، با کمال مسرت این پیروزی ارزشمند را به مردم قهرمان‌پرور ایران تبریک می‌گویم و از تلاش‌های ارزنده تمامی مربیان و دست‌اندرکاران تیم ملی وزنه‌برداری به ویژه ورزشکاران عزیز این رشته پرافتخار قدردانی می‌کنم. امیدوارم با افزایش حمایت‌ها شاهد تداوم موفقیت نوجوانان عزیز در سایر عرصه‌ها و میادین باشیم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin