ایسنا/لرستان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی لرستان در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان رومشکان از بروز رسانی منابع مکتوب کتابخانه های عمومی این شهرستان خبر داد.
به گزارش ایسنا، سید سجاد راستخانه ۱۴ مرداد ماه در اولین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان رومشکان در سال جاری از حضور پرشور مردم رومشکان در تشییع شهدای گمنام و خلق حماسه‌ای بی‌نظیر اظهار کرد: نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور یک نهاد عمومی غیر دولتی بوده و بخش عمده اعتبارات این نهاد از طریق نیم درصد پرداختی از سوی شهرداری‌ها، خیرین و کمک‌های مردمی تأمین می‌شود.
وی با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های نهاد کتابخانه‌های عمومی، توجه به شهرها و روستاهای محروم بوده افزود: شهرستان رومشکان از ظرفیت بالای علمی، فرهنگی، اجتماعی و تاریخی برخوردار بوده که به نگاه ویژه‌ای نیاز دارد تا چرخ توسعه در این شهرستان با سرعت بیشتری حرکت کند، از همین رو در خصوص توسعه کتابخانه‌های عمومی در شهر چغابل و سایر روستاها از هیچ گونه کوششی دریغ نخواهد شد.
راستخانه بیان کرد: بروز رسانی منابع مکتوب کتابخانه‌های عمومی یکی از اولویت‌های کاری مجموعه نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور بوده که در آینده نزدیک بخشی از منابع مکتوب کتابخانه‌های عمومی شهرستان رومشکان بروز رسانی خواهد شد.
انتهای پیام

source

توسط postbin