ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد در آستانه هفدهم مرداد، روز خبرنگار، مدیرکل تأمین‌ اجتماعی استان کهکیلویه و بویراحمد به همراه فرمانده حوزه بسیج کارگری سپاه فتح استان با خانواده مرحوم منصور زرگر خبرنگار سابق خبرگزاری ایرنا دیدار کردند.
«رسول چراغ سحر»، مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در منزل مرحوم زرگر ضمن تبریک روز خبرنگار و تجلیل از سال ها تلاش و خدمات خبرنگار سابق ایرنا یاد وی را گرامی داشتند و گفت: مرحوم زرگر سال ها در سنگر خبرنگاری فعالیت کرد و در عرصه های گوناگون خبری حضوری فعال داشت.
وی افزود: عشق به کار خبری باعث شده بود ایشان با وجود مشکلات جسمانی، به فعالیت مستمر و شبانه روزی همراه با شوق و علاقه در این عرصه ادامه دهد.
چراغ سحر اظهار کرد: خبرنگاران دردها و مشکلات جامعه را در سریع ترین زمان و فارغ از محدودیت هایی که ممکن است با آن رو به رو باشند، انعکاس می دهند، اما معمولا از مشکلات خودشان چیزی نمی گویند و این نشانه طبع بلند و فداکاری آنهاست.
مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: سازمان تأمین‌اجتماعی خبرنگاران را بازوان اطلاع رسانی خود می داند و ترویج فرهنگ بیمه ای و آگاهی از کم و کیف خدمات خود را مرهون خبرنگاران است.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، در این دیدار حکم برقراری مستمری بازماندگان خانواده مرحوم منصور زرگر به عنوان بیمه شده سازمان تأمین‌ اجتماعی به همسر ایشان تقدیم شد.
انتهای پیام

source

توسط postbin