ایسنا/خراسان شمالی خانه مطبوعات و رسانه های خراسان شمالی بر مسئولیت خطیر رسانه ها در جامعه تاکید کرد و از جمله ویژگی های آنان به تلاش برای تحقق عدالت طلبی و مبارزه با فساد و سیاه نمایی اشاره کرد.
به گزارش ایسنا، خانه مطبوعات و رسانه های خراسان شمالی به مناسبت ۱۷ مردادماه سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار، بیانیه ای صادر کرد که متن آن به شرح زیر است:
«یاد و خاطره شهید صارمی خبرنگار خبرگزاری ایرنا و روز خبرنگار را در حالی برگزار می کنیم که این روز مقارن با ایام محرم حسینی است.
ضمن عرض تسلیت این ایام‌ و گرامیداشت یاد و خاطره این شهید عزیز و شهید امانی تنها شهید رسانه استان، تلاش ها و مجاهدت های اصحاب رسانه و خبرنگاران عزیز را در میدان جنگ نرم به عنوان سربازان خط مقدم جبهه فرهنگی که بیان و نوشتارشان الگوگرفته از پیام رسان کربلاست، ارج می نهیم و قدردان تلاش های شبانه روزی یکایک آنان در سنگر «جهاد تبیین» هستیم.
آری، ۱۷ مرداد روز خبرنگار، یادآور تلاش های کسانی است که همچون شهیدان والامقام آوینی، صارمی، امانی و خیل شهدای عزیز اسلام و انقلاب، شهدای ۸ سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم، وارد سنگر آگاهی و اندیشه شدند تا از ارزش های ناب اسلام و انقلاب پاسداری و به مدد قلم و رسالت سنگین خبری، صادقانه و بی‌منت موجبات روشنگری، تعالی، پیشرفت و بالندگی جامعه را تحت توجهات ولی عصر ارواحنا له لفداء و در پیروی از مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای، فراهم کنند.
خبرنگارانی که با رعایت اخلاق حرفه‌ای، به عنوان چشم بینای مردم، نمادی از امانتداری، صداقت، مسئولیت‌پذیری، تعهد، دلسوزی و وظیفه‌ شناسی‌ و عدالت طلبی اند و مبارزه با فساد و سیاه نمایی‌ها یکی از ویژگی‌های مهم آنان است.
 ضمن تبریک این روز به تمامی اهالی رسانه به ویژه خبرنگاران سخت کوش که به عنوان پل ارتباطی میان مردم و مسئولان و خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش آفرینی می کنند؛ امیدواریم که با همکاری و هم افزایی بتوانیم رسالت اصلی خود را در راستای تحقق اهداف ارزشمند گام دوم انقلاب و در مسیر آگاهی و خدمت به مردم و ایجاد امید و نشاط در جامعه به خوبی انجام دهیم.»
انتهای پیام

source

توسط postbin