رئیس سازمان زندان‌ها با حضور در استان البرز، از ندامتگاه قزلحصار و همچنین محل و محیط زندان تعطیل‌شده رجایی‌شهر بازدید کرد.
به گزارش ایسنا و به نقل از قوه قضاییه، غلامعلی محمدی، رئیس سازمان زندان‌ها امروز ۱۷ مردادماه در ندامتگاه قزلحصار حضور یافت و از بخش‌های مختلف این مرکز بازدید کرد.
رئیس سازمان زندان‌ها در بخشی از این بازدید سه ساعته که به منظور رصد اقدامات تحول و تعالی زندانبانی صورت گرفت، در اندرزگاه‌های زندانیان حضور یافت.
وی همچنین از بخش‌های اسکان مددجویان زندان تعطیل‌شده رجایی‌شهر که به قزلحصار منتقل شده‌اند، بازدید کرد و به شکل چهره‌به‌چهره به گفت‌وگو با برخی از این زندانیان پرداخت و شرایط آنان را مورد ارزیابی قرار داد.
او همچنین خطاب به مدیران بر رسیدگی مستمر به درخواست‌های مددجویان تاکید کرد.
محمدی در بخشی از این حضور و درجمع مدیران و پرسنل زندان قزلحصار، ضمن تقدیر از اقدامات صورت گرفته، با اشاره به تعطیلی زندان رجایی‌شهر گفت: تعطیلی این زندان پس از دستور ریاست محترم دستگاه قضا درسفر استانی به البرز در کمترین زمان ممکن و اقدام جهادی و شبانه‌روزی به ثمر نشست.
وی همچنین یادآور شد: تدارک شرایط اسکان و تخلیه و انتقال زندانیان رجایی‌شهر، حاصل تدبیر و خرد جمعی است که ازسوی مدیران و کارکنان زندان‌ها و همچنین همراهی نیروی انتظامی محقق شد و امروز هم از سوی همگان شاهد بازخوردهای مثبتی در ارتباط با تعطیلی این زندان هستیم.
رئیس سازمان زندان‌ها با بیان اینکه تعطیلی این زندان خواسته به حق مردم کرج بوده است، افزود: امروز مایه خوشحالی است که خواسته مردم عملیاتی شده است.
رئیس سازمان زندان‌ها پیش از بازدید از ندامتگاه قزلحصار صبح امروز از محل زندان تعطیل‌شده رجایی‌شهر نیز بازدید کرد. در این بازدیدها معاونین و جمعی از مدیران ستادی سازمان زندان‌ها و همچنین اداره‌کل زندان‌های استان تهران نیز حضور داشتند.
 
انتهای پیام

source

توسط postbin