پرسپولیس با کمترین تغییر نسبت به فصل گذشته برای نخستین بازی خود در لیگ برتر به مصاف آلومینیوم اراک می رود.
به گزارش خبرنگار مهر، بیست و سومین دوره لیگ برتر فوتبال از امروز با برگزاری پنج دیدار در شهرهای مختلف آغاز می‌شود که در مهم‌ترین بازی‌ها پرسپولیس به مصاف آلومینیوم اراک می‌رود.
سرخپوشان پایتخت پس از کسب سه گانه قهرمانی فوتبال ایران در حالی لیگ را آغاز خواهند کرد که کمترین تغییرات را نسبت به تمام تیم‌های لیگ برتری دارند. محمدحسین کنعانی زادگان، مسعود ریگی و شهاب زاهدی در نقل و انتقالات تابستانی به پرسپولیس پیوستند تا این تیم را برای ادامه موفقیت در فوتبال ایران و لیگ قهرمانان آسیا کمک کنند.
همین تغییرات اندک موجب جابجایی‌های کوچک در ترکیب اولیه این تیم برای نخستین بازی نیز اعمال می‌شود.
یحیی گل محمدی تصمیم دارد محمدحسین کنعانی زادگان را در قلب دفاع تیمش بازی دهد تا گئورگی گولسیانی روی نیمکت بنشیند. جدایی عیسی آل کثیر، شیخ دیاباته و لئاندرو پریرا باعث شد تا یحیی تصمیم به استفاده از شهاب زاهدی در بازی‌های پیش فصل بگیرد.
سایر نفرات اصلی پرسپولیس که کمک زیادی به قهرمانی‌های فصل گذشته داشتند در ترکیب مانده اند تا نخستین بازی با ترکیب زیر وارد میدان سوت و کور ورزشگاه آزادی در غیاب تماشاگران شوند.
علیرضا بیرانوند، محمدحسین کنعانی زادگان، مرتضی پورعلی گنجی، دانیال اسماعیلی فر، علی نعمتی، میلاد سرلک، مهدی ترابی، سعید صادقی، وحید امیری، سروش رفیعی و شهاب زاهدی.
دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک ساعت ۱۹ امروز در ورزشکاه آزادی بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin