ایسنا/البرز مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز درباره بحث واگذاری امتیاز تیم شهدای رزکان به خارج از استان بر حفظ این تیم در البرز تاکید کرد.
بهزاد فروغی در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: در پی اعلام خروج سهیمه باشگاه شهدای رزکان کرج از استان البرز جلسه‌ای با استاندار البرز برگزار خواهیم کرد تا بتوانیم مشکل این تیم را هر چه سریعتر برطرف کنیم.
مدیر کل ورزش و جوانان البرز افزود: تلاش خواهیم کرد تا با حمایت استاندار و ورود بخش خصوصی مشکل این تیم را حل کنیم.
وی بیان کرد: باشگاه شهدای رزکان کرج در رده برترین تیم‌های پر طرفدار البرز و هرساله جزو مدعیان صعود به لیگ دسته یک کشور بوده است.
فروغی خاطرنشان کرد: مدیرعامل این تیم در طی این چند سال زحمات فراوانی برای صعود به لیگ دسته یک کشور کشیده است بنابراین نباید کاری کنیم ثمره این مدیر از بین برود.
در همین رابطه رئیس هیات فوتبال البرز هم گفت: به هیچ عنوان موافق خروج سهمیه تیم شهدای رزکان کرج به خارج از استان البرز نیستیم و تلاش خواهیم کرد که این تیم در فصل جدید نماینده استان البرز در لیگ دسته دو کشور باشد.
رئیس هیات فوتبال البرز تصریح کرد: در شرایطی هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان به خروج سهمیه یک تیم موافقت می‌کنند که کسی در استان وجود نداشته باشد که ادامه دهنده راه این تیم باشد در این شرایط امتیاز خروج این تیم همانند گل ریحان البرز صادر خواهد شد.
منصور بیک‌وردی بیان کرد: نگاه ما به تیم شهدای رزکان کرج نگاه مثبتی است و امیدواریم مسئولین استان در کنار این تیم باشند تا شاهد حضور یک تیم کاملا بومی در لیگ دسته یک و برتر کشور باشیم.
گفتنی است اخیرا بحث واگذاری امتیاز شهدای رزکان مطرح شده است.
انتهای پیام

source

توسط postbin