ایسنا/مازندران معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به مشکلات حرفه‌ای خبرنگاران بر لزوم همکاری مدیران با خبرنگاران به عنوان عناصر خدوم و بی‌ادعای عرصه آگاهی بخشی جامعه تاکید و خاطرنشان کرد: مسئولان باید موانع دسترسی خبرنگاران به اطلاعات پایه‌ای را در عرصه اطلاع‌رسانی برطرف کنند.
روح الله ‏سلگی، خبرنگاران را یاوران صمیمی دولت در جهاد تببین دانست وافزود: درعرصه جهاد تببین دستاوردهای انقلاب اسلامی و مقابله با هجمه وسیع رسانه‌ای استکبار خبرنگاران مسئولیت عمده و کلیدی دارند.
 ‏معاون استاندار مازندران همچنین با اشاره به مشکلات صنفی خبرنگاران خواستار جدیت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برای حل و ساماندهی تنگناهای حرفه‌ای و صنفی اصحاب رسانه استان شد.
 ‏وی همچنین در بازدید از منزل شهید غلامعلی لقمانی و دیدار با مادر گرامی این شهید رسانه ملی در شهرستان نکا از مقام شامخ مادر این شهید والامقام تجلیل کرد.
 ‏سلگی با اشاره به نقش ممتاز شهید لقمانی شهید شاخص رسانه ملی در عرصه اطلاع‌رسانی هوشمندانه و مقابله با جنگ نرم دشمنان خواستار تصویرسازی از زندگی این چهره ماندگار برای الگوگیری نسل جوان شد.
انتهای پیام
 ‏
 ‏

source

توسط postbin