ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از پیش ثبت‌نام ۱۱۸ نفر برای انتخابات مجلس در این استان خبر داد.
سید جواد هاشمی مهر در نشست با خبرنگاران با اشاره به پیش ثبت نام انتخابات در سه روز گذشته در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: از روز ۱۶ مرداد تا ساعت ۱۷ روز چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه ۱۴۰۲ در حوزه انتخابیه بویراحمد، دنا و مارگون ۵۱ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ۴۷ نفر مرد و ۴ نفر زن بودند.
وی اظهار کرد: همچنین ۷ نفر از این تعداد دارای مدرک دکترا و یک نفر نیز از مدیران استان بوده که استعفا داده است.
رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده ۴۱ نفر ثبت نام کردند که از این تعداد ۴۰ نفر مرد و یک نفر زن بوده است.
هاشمی مهر تصریح کرد: طی این مدت در حوزه انتخابیه گچساران و باشت ۲۶ نفر ثبت نام کردند که همه آنها مرد بودند. در میان آنها دو نفر دارای مدرک دکترا دیده می‌شود و یک نفر مدیر ماده ۲۹ هم در میان آنها حضور دارد که استعفا داده است.
وی با بیان اینکه پیش ثبت نام تا ۲۹ مرداد ماه ادامه خواهد داشت، بیان ‌کرد: تا کنون ۱۱۸ نفر در استان کهگیلویه و بویراحمد پیش ثبت نام کرده‌اند که ۵ نفر از این تعداد زن هستند.
به گزارش ایسنا، هم چنین سید علی احمدزاده، استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز با بیان اینکه استقبال پیش ثبت نام باشکوه است، گفت: با این روند انتخابات جذاب و پر شوری و رقابتی در استان خواهیم داشت.
انتهای پیام 

source

توسط postbin