ایسنا/خوزستان مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان از کسب دو مدال در مسابقات مهارت کارگران ایران توسط کارگران خوزستانی خبر داد.
شهرام ملایی هزاروندی 21 مرداد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دومین دوره مسابقات ملی مهارت کارگران ایران به مدت دو روز در مرکز ملی تربیت مربی و پژوهش‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در استان البرز برگزار شد.
به گزارش ایسنا، وی افزود: در این دوره از مسابقات، خوزستان با ۴۴ شرکت‌کننده موفق شد دو مدال طلا و برنز مسابقات را کسب کند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان گفت: مدال طلای رشته تراشکاری و فرزکاری CNC توسط سیدمهدی موسوی از شرکت فولاد خوزستان و مدال برنز رشته سالیدورک توسط‌ صادق جلیلی از شرکت فولادخوزستان این دوره از مسابقات را به خود اختصاص دادند.
وی با اشاره به اهداف این رقابت‌ها عنوان کرد: افزایش بهره‌وری و کارایی، تحرک اجتماعی، پیشرفت شغلی، گسترش خلاقیت و نوآوری، کسب و انتقال تجربه و آشنایی با استانداردهای جدید مهارت از مزایای برگزاری این مسابقات است.
ملایی‌هزاروندی گفت: شناسایی و کشف استعدادهای برتر مهارتی از دیگر مزایای برگزاری مسابقات است که می‌تواند فرصتی را برای معرفی بنگاه‌های اقتصادی متعهد به مهارت‌آموزان فراهم‌ کند و موجب توسعه برند و گسترش بازار در سطح ملی و بین‌المللی شود.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای خوزستان افزود: با توجه به وجود صنایع و بنگاه‌های اقتصادی در استان خوزستان  برای حضور پر قدرت در سومین این مسابقات در سال آینده برنامه‌ریزی جامعی خواهد شد.
وی با اشاره به اعطای مدال طلا، نقره و برنز به همراه جوایز نفیس به نفرات اول تا سوم هر رشته، گفت: برای برگزیدگان، کارت مربیگری و آزمون‌گری سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور و گواهینامه حضور در مسابقات صادر خواهد شد.
انتهای پیام

source

توسط postbin