لوئیس انریکه از توقف تیمش در هفته تخست رقابت‌های لیگ فرانسه ناراحت است.
به گزارش ایسنا و به نقل از کانال پلاس، پاری‌سن‌ژرمن فصل جدید رقابت های لیگ فرانسه را ناامیدکننده آغاز کرد و در دیدار برابر لوریان با تساوی بدون گل متوقف شد.
لوئیس انریکه که نخستین حضور رسمی‌اش در نیمکت پاری سن ژرمن را تجربه کرد، بعد از بازی گفت: نتیجه بسیار ناامیدکننده بود. براین باور هستم که ما شایسته پیروزی در این بازی بودیم. حریف به خوبی دفاع کرد و فضای زیادی در اختیار ما قرار نداد. ما احساسات متفاوتی دارم به طوری که به خاطر نتیجه ناراحت هستم اما به خاطر دفاع بی‌نظیر و ممتاز تیم خوشحال هستم. از هواداران می‌خواهم که صبور باشند. ما امشب آن‌ها را ناامید کردیم اما آنها به خوبی از تیم حمایت کردند.
او ادامه داد: دروازه ما در این بازی اصلا تهدید نشد. تیم لوریان تنها سه بار از خط نیمه عبور کرد. فرصت‌هایی را خلق کردیم اما باید بیشتر از این در محوطه جریمه حریف ظاهر شویم. به نظرم باید سه امتیاز به ما می‌رسید.
انریکه درباره نیمکت نشین کردن مارکینیوش و قرار دادن دانیلو در خط دفاعی گفت: او مشکلات بدنی داشت و به همین خاطر نیمکت‌نشین شد. پاری سن ژرمن از ۲۰ بازیکن تشکیل می‌شود و نه ۱۱ بازیکن. من به همه بازیکنان نیاز دارم. دانیلو بازیکن باکیفیتی است و قدرت بدنی و جنگندگی بالایی دارد. او در ضد حملات هم بسیار خوب است.
انریکه در پایان درباره عملکرد اوگارته، خرید اروگوئه‌ای جدید تیمش گفت: اوگارته چه با توپ و چه بدون توپ بازیکن باکیفیتی است. او به خوبی تمرکز کرد و وظایفش را به درستی در میدان انجام داد. من از ۱۰ به او ۱۰ می‌دهم.
انتهای پیام

source

توسط postbin