رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در بازدید از جزایر سه‌گانه ایرانی و منطقه نظامی نازعات، گفت: دست ناپاک متجاوزان به خاک وطن را قطع خواهیم کرد.
به گزارش ایسنا به نقل از میزان، رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به صورت سرزده از جزایر سه گانه ایرانی در خلیج فارس و منطقه نظامی نازعات بازدید کرد.

حجت السلام والمسلمین احمدرضا پورخاقان در بدو ورود به جزیره استراتژیک ابوموسی مورد استقبال مردم و مسوولان «نظامی، اجرایی و قضایی» قرار گرفت.

وی در ادامه سفر با حضور در گلزار شهدای ابوموسی با قرائت فاتحه و اهدای گل به مقام شامخ شهیدان والامقام انقلاب اسلامی ادای احترام کرد.
پورخاقان همچنین با تشکر و خداقوت به مدافعان حریم ایران اسلامی و مردم شریف و ولایت‌مدار ابوموسی به عنوان مرزبانان خلیج فارس در جنوبی‌ترین نقطه از کشور با اشاره به مالکیت ابدی جمهوری اسلامی ایران بر جزایر سه گانه «ابوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک» اظهار کرد: این جزایر برای همیشه و تا ابد همچون نگینی بر تارک خیلج فارس و ایران اسلامی می‌درخشند.

وی با قدردانی و تشکر از مردم خوب و خونگرم این جزیره و تمامی عزیزانی که برای حفظ و حراست و آبادانی این جزایر با شرایط آب و هوای گرم و شرجی منطقه در حال جهاد و تلاش هستند، تصریح کرد: سخنان مضحک و خنده دار از سوی دشمنان ایران اسلامی که در خصوص مالکیت این جزایر شنیده می‌شود پوچ و بی اثر است و در صورت هر اقدام نابخردانه از سوی دشمن، دست ناپاک متجاوزان به خاک وطن را قطع خواهیم کرد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، افزود: با بررسی تاریخ از پیش از ورود اسلام، پس از آن و تا به امروز متوجه می‌شویم که این سرزمین کهن همیشه متعلق به ایران عزیز بوده است.

پورخاقان با اشاره به خونگرمی و صلح دوستی مردم ایران، گفت: هر کشوری و حکومتی بیرون از این خاک بخواهد نگاهی مالکانه و چپ به خاک وطن ما بیاندازد، با پاسخ سخت و پشیمان کننده مواجه خواهد شد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، همچنین تأکید کرد: به یاوه گویان و یاوه سرایان اجازه نخواهیم داد تا به گزاف در مورد خاک ایران سخنی برزبان بیاورند.

انتهای پیام

source

توسط postbin