بوموسی – رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: دست متجاوز به خاک وطن را قطع خواهیم کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام احمد رضا پورخاقان عصر پنجشنبه در بازدید از جزیره بوموسی، ضمن تشکر و خدا قوت به مدافعان حریم ایران اسلامی و مردم شریف و ولایتمدار بوموسی به عنوان مرزبانان خلیج فارس در جنوبی ترین نقطه از کشور با اشاره به مالکیت ابدی جمهوری اسلامی ایران بر جزایر سه گانه بوموسی، تنب بزرگ و تنب کوچک اظهار داشت: این جزایر برای همیشه و تا ابد همچون نگینی بر تارک خیلج فارس و ایران اسلامی می درخشند.
وی با قدردانی و تشکر از مردم خوب و خونگرم این جزیره و تمامی عزیزانی که برای حفظ و حراست و آبادانی این جزایر با شرایط آب و هوای گرم و شرجی منطقه در حال جهاد و تلاش هستند، تصریح کرد: سخنان مضحک و خنده دار از سوی دشمنان ایران اسلامی که در خصوص مالکیت این جزایر شنیده می شود پوچ و بی اثر است و در صورت هر اقدام نابخردانه از سوی دشمن، دست ناپاک متجاوزان به خاک وطن را قطع خواهیم کرد.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح افزود: از پیش از ورود اسلام تا پس از آن و همین امروز اگر تاریخ را بررسی کنیم این سرزمین کهن همیشه متعلق به ایران عزیز بوده است.
حجت‌الاسلام پورخاقان در پایان با اشاره به خونگرمی و صلح دوستی مردم ایران گفت: هر کشوری و حکومتی بیرون از این خاک بخواهد نگاهی مالکانه و چپ به خاک وطن ما بیاندازد، با پاسخ سخت و پشیمان کننده مواجه خواهد شد.
وی تأکید کرد: به یاوه گویان و یاوه سرایان اجازه نخواهیم داد تا به گزاف در مورد خاک ایران سخنی برزبان بیاورند.

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin