قزوین- سرپرست فرمانداری شهرستان قزوین با بیان اینکه رویکرد دولت مردمی سازی حکمرانی است گفت: سازمان‌های مردم‌نهاد در عرصه‌های مختلف به ویژه کاهش آسیب‌های اجتماعی نقش آفرینی داشته باشند.
به گزارش خبرگزاری مهر، غلامحسن اسلامی‌صدر در دیدار با مدیران سازمان‌های مردم نهاد دارای مجوز از فرمانداری قزوین با اشاره به رویکرد دولت در توجه به تشکل‌های مردمی اظهار داشت: دولت سیزدهم از ابتدا نگاه ویژه‌ای به حوزه مردمی‌سازی حکمرانی داشت و در این زمینه در سطح استان‌ها هم شاهد همین رویکرد بوده‌ایم.
وی افزود: انتصاب دستیار مردمی‌سازی توسط ریاست جمهوری و توجه به تشکل‌های مردمی و سازمان‌های مردم نهادی که داوطلبانه در حوزه‌های مختلف ایفای نقش می‌کنند از جمله مصادیق این رویکرد در حوزه مردمی‌سازی حکمرانی توسط دولت سیزدهم است.
اسلامی‌صدر خاطر نشان کرد: اعتقاد ما این است که باید از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد بیش از پیش استفاده کرد و برای پیشبرد اهداف دولت در عرصه‌های مختلف به ویژه در حوزه فرهنگی و اجتماعی می‌توان با اتکاء به توان تشکل‌های مردمی اقدامات خوب و ماندگاری را رقم زد و سازمان‌های مردم‌نهاد در عرصه‌های مختلف به ویژه کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌توانند نقش آفرینی ویژه داشته باشند.
سرپرست فرمانداری قزوین گفت: تجربه نشان داده است هر کجا از ظرفیت عظیم نیروی مردمی و نیروهای داوطلب استفاده کرده‌ایم و آنها در میدان بوده‌اند، شاهد موفقیت و سربلندی بوده‌ایم و باید همین رویکرد مد نظر باشد.

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin