سنندج- شهردار سنندج گفت: طرح جامع ترافیکی با نگاه پیاده راه سازی در دستور کار شهرداری مرکز استان قرار دارد.
به گزارش خبرنگار مهر، سیدانور رشیدی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طرح جامع ترافیکی شهر به عنوان یکی از اولویت‌های مهم و مورد نیاز با هدف رفع مشکلات حوزه مسائل ترافیکی هسته مرکزی و کاهش نقاط حادثه خیز در دستور کار شهرداری قرار گرفته است.
وی افزود: طرح جامع ترافیکی با نگاه پیاده راه سازی در دستور کار شهرداری سنندج بوده و در این راستا ایجاد پارکینگ‌های طبقاتی به ویژه در بافت مرکزی شهر در دستور کار قرار گفته است.
شهردار سنندج از ایجاد پارکینگ طبقاتی در میدان آزادی به عنوان یکی از اولویت‌های مهم شهرداری سنندج نام برد و افزود: در این راستا توافقات و کارهای کارشناسی با نیروی انتظامی در حال انجام است.
رشیدی خاطرنشان کرد: تعریض پل قشلاق، تکمیل بلوار کمربندی اسلام آباد حد فاصل میدان امام رضا و اتصال آن به بلوار ارتش در ۴ هزار متر طول، آغاز احداث بلوار ۲۴ متری برای اتصال میدان ۱۲ فروردین به بیمارستان توحید، آغاز احداث تقاطع غیر همسطح میدان محمدی از پروژه‌های کلان شهری با محور رفع ترافیک در شهر سنندج است.
وی از ساماندهی و اجرای پیاده راه هسته مرکزی شهر سنندج با استفاده از دیدگاه و نظر کارشناسان به عنوان دیگر برنامه مدیریت شهری در راستا کاهش ترافیک به عنوان یکی از مطالبات جدی شهروندان خبر داد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin