بازیکن تیم فوتبال تراکتور گفت هواداران «اسلحه پنهان» این تیم هستند و امیدوار است با نمایش خیلی خوب به لیگ قهرمانان صعود کنند.
به گزارش ایسنا، شجاع خلیل‌زاده،‌ بازیکن تیم فوتبال تراکتور ایران در نشست خبری پیش از دیدار فردا (سه‌شنبه) تیمش برابر شارجه در پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: بازی مهم و سختی را در پیش داریم، امیدوارم بازی خوب و تماشاگرپسندی را ارائه دهیم. هواداران اسلحه پنهان ما هستند.
او ادامه داد: برای بازی فردا دلم روشن است و امیدوارم بتوانیم با نمایش خیلی خوب به لیگ قهرمانان صعود کنیم.
بیشتر بخوانید:
بازیکن تراکتور همچنین گفت: شرایط تیم ما نسبت به هفته اول لیگ برتر خیلی بهتر است و شرایط پلی‌آف با لیگ برتر متفاوت است. یک اشتباه باعث باخت می‌شود. حریف بازیکنان خوبی دارد و برای صعود به مرحله گروهی باید بیشتر از ظرفیتمان تلاش کنیم و اگر بتوانیم از دستورات کادر فنی پیروی کنیم، می‌توانیم در این بازی پیروز باشیم.
بیشتر بخوانید:
خلیل‌زاده در واکنش به اظهارات جنجالی امیرحسین حسین‌زاده پس از بازی مقابل پرسپولیس مبنی بر اینکه «در تیم همدلی نیست و برای برخی بازیکنان شکست برابر پرسپولیس اهمیتی نداشته است،» گفت: این بازی با بازی‌های لیگ متفاوت است. بازیکنان حریف با یکی، دو تا باخت خودشان را نمی‌بازند و امیدوارم بازی خوبی داشته باشیم. حسین‌زاده با عصبانیت صحبتی کرد و بعدا از بازیکنان عذرخواهی کرد. نباید این موضوع را وارد حاشیه کرد. مهم تیم بودن ماست که باید فردا این را نشان دهیم و در بازی پیروز باشیم. مطمئنم بهترین نتیجه را خواهیم گرفت.
دیدار تراکتور و شارجه فردا (سه‌شنبه) ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه یادگار امام تبریز آغاز می‌شود.
انتهای پیام

source

توسط postbin