ایسنا/سمنان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سمنان از برنامه ریزی برای افتتاح و بهره برداری از ۳۳ پروژه این استان در هفته دولت خبر داد و گفت: همزمان با هفته دولت، ده ها روستای استان از آب شرب سالم برخوردار می شوند.
محمد طاهری ۳۱ مردادماه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برای بهره برداری از این پروژه ها دو هزار و ۶۲۴ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
وی همچنین از آغاز عملیات اجرایی ۱۰ پروژه آبفای استان در هفته دولت خبر داد و افزود: برای اجرایی شدن این پروژه‌ها اعتباری افزون بر سه هزار و ۵۲۰ میلیارد ریال پیش بینی شده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان از توجه ویژه دولت سیزدهم به پروژه های مرتبط با تامین آب شرب خبر داد و گفت: خوشبختانه در این دو سال اعتبارات بسیار خوبی به استان تخصیص یافته است.
طاهری با اشاره به تعدد پروژه های آماده افتتاح این شرکت در هفته دولت اظهار کرد: پنج پروژه تعویض کنترهای معیوب استان، بهره برداری از انشعابات فاضلاب، استانداردسازی انشعابات، نصب و بهره برداری از انشعابات و آبرسانی به طرح های نهضت ملی مسکن از جمله پروژه های استانی آبفا در این ایام هستند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سمنان از افتتاح هفت پروژه در شهرستان سمنان خبر داد و گفت: ساخت اتاق تابلو و برقرسانی و حفاری و تجهیز چاه های شماره ۲ و ۴، حفاری و تجهیز چاه شماره ۳ و ۶، اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب، لوله گذاری و توسعه شبکه جمع آوری فاضلاب و طرح شبکه جمع آوری فاضلاب طرح نهضت مسکن از جمله پروژه های آماده افتتاح در مرکز استان است.
طاهری از بهره برداری از چهار پروژه آبفا در شهرستان میامی خبر داد و گفت: اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب شهر و روستا میامی، ایجاد شبکه جمع آوری فاضلاب روستای کالپوش، آبرسانی به روستای ارمیان و تعویض پمپ و منصوبات چاه ها از پروژه های شهرستان میامی هستند.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان سمنان ادامه داد: همزمان با هفته دولت پروژه اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب شهر و روستای شهرستان سرخه نیز افتتاح می شود.
وی از افتتاح پنج پروژه آبرسانی در شاهرود خبر داد و افزود: اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب شهر و روستای شهرستان شاهرود، احداث تصفیه خانه فاضلاب فدک، ، لوله گذاری و توسعه شبکه جمع آوری فاضلاب، تامین آب روستای تجور، و تامین آب شرب روستای تغمر از پروژه های آماده افتتاح در شاهرود هستند.
وی از بهره برداری از چهار پروژه در شهرستان دامغان خبر داد و گفت: تامین آب شرب شهر کلاته رودبار، آبرسانی به مجتمع روستایی کوه زر، لوله گذاری و توسعه شبکه جمع آوری و تکمیل تصفیه خانه فاضلاب شهر دامغان و اصلاح و توسعه شبکه توزیع آب شهر و روستای شهرستان از پروژه های آماده افتتاح هفته دولت شرکت آبفای استان در شهرستان دامغان است.
آبرسانی به دهها روستای استان سمنان/ بهره برداری از ۳۳ پروژه آبفای استان
وی از افتتاح دو پروژه در شهرستان آرادان خبر داد و افزود:  تامین آب روستای رستم آباد و تامین آب(۷۵روستایی) مجتمع کوثر دو  از پروژه های شرکت در شهرستان آرادان هستند. همچنین سه پروژه آبفا در شهرستان گرمسار شامل تامین آب روستای چنداب، تامین آب شرب مجتمع کوثر و اجرای ایستگاه پمپاژ شهر جدید ایوانکی نیز به بهره برداری می رسند.
وی از افتتاح دو پروژه آبرسانی در شهرستان مهدیشهر خبر داد و گفت:  پروژه تامین آب روستای فولادمحله و پروژه لوله گذاری و توسعه شبکه فاضلاب شهمیرزاد از پروژه آماده افتتاح در هفته دولت است.
انتهای پیام

source

توسط postbin