ایسنا/گلستان مدیرعامل هلال احمر گلستان ضمن اشاره به برخی اقدامات دولت در راستای پیشرفت و محرومیت‌زدایی استان، خبرهای خوشی از احداث مسکن، ویژه کارکنان و امدادگران تا افزایش تسهیلات درمانی بیماران نیازمند ارائه کرد.
قاسم غریب‌آبادی عصر دوشنبه در دیدار با معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی، سردبیر و هیات‌تحریریه خبرگزاری ایسنا اظهار کرد: دشمنان نظام تلاش می‌کنند، دستاوردهای انقلاب اسلامی را ضعیف جلوه داده و مردم را ناامید کنند و اگر ما خدمات نظام را به اطلاع مردم نرسانیم در راستای اهداف دشمنان حرکت کرده‌ایم.
وی با بیان اینکه خدمات دولت سیزدهم در استان گلستان بی‌سابقه بوده است، تصریح کرد: تخصیص اعتبارات ویژه در سفر رئیس جمهور به استان، بن بست شکنی طرح گردشگری آشوراده و علاج بخشی خلیج گرگان تنها چند نمونه از اقدامات ارزنده دولت در استان گلستان است.
خبرهای خوش مدیرعامل هلال احمر گلستان در آستانه هفته دولت
مدیرعامل هلال احمر استان گلستان با اشاره به اینکه در سفر رئیس جمهور به استان گلستان بیش از ۴۵ هزار میلیارد تومان به استان گلستان اختصاص یافت که این مبلغ بیش از ۱۰ برابر بودجه سالانه استان گلستان است، گفت: بیان این اتفاقات بزرگ موجب افزایش‌ امید و نشاط در جامعه خواهد شد.
غریب آبادی ادامه داد: نیروهای خدوم هلال احمر در زمان بروز حادثه در کمترین زمان ممکن خود را به صحنه رسانده و علاوه بر اقدامات امدادی، با صبر و مهربانی از نظر روحی نیز حادثه دیدگانی که دچار استرس و تنش زیادی هستند، را حمایت می‌کنند.
وی با تأکید اینکه علی رغم اینکه حادثه دیدگان شرایط سخت روحی و جسمی را تجربه می‌کنند، حتی یک مورد درگیری و تنش بین نیروهای هلال احمر و حادثه دیدگان گزارش نشده است، گفت: در همه حوادث مردم در صحنه تصادف و یا بعد از حادثه به هلال احمر استان مراجعه کرده و از اقدامات این جمعیت قدردانی می‌کنند.
وقوع ۲۶۰۰ حادثه در سال گذشته/ حوادث جاده‌ای در صدر رخدادهای گلستان
این مقام مسئول با اعلام اینکه بیش از ۲ هزار و ۶۰۰ حادثه در سال ۱۴۰۱ در استان گلستان به وقوع پیوسته که حوادث جاده‌ای بیشترین سهم حوادث را به خود اختصاص داده است، اضافه کرد: در سال گذشته هلال احمر ۱۳ میلیارد تومان وام قرض الحسنه در حوزه دارو و درمان به افراد نیازمند پرداخت کرد و امسال این میزان افزایش خواهد داشت.
مدیرعامل هلال احمر استان گلستان از اهداء ۱۵ هزار بسته معیشتی به اقشار کم برخوردار خبر داد و تصریح کرد: سال گذشته سقف پرداخت وام قرض الحسنه دارو و درمان به ازای هر فرد هفت میلیون تومان بود که این رقم قطعاً امسال افزوده خواهد شد.
غریب آبادی از ساخت مسکن برای کارکنان هلال احمر استان و امدادگران با سابقه خبر داد و افزود: قیمت هر واحدمسکونی در حدود ۲.۵ تا ۳ میلیارد تومان برآورد شده است، اما کارکنان تنها با پرداخت ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومان آورده که به صورت اقساط دریافت می‌شود، می‌توانند صاحب این خانه‌ها شوند.
انتهای پیام

source

توسط postbin