ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از صدور ۵ هزار و ۲۳۰ گذرنامه زیارتی اربعین و تمدید ۳ هزار گذرنامه در اداره گذرنامه پلیس استان از اول محرم سال جاری تاکنون خبر داد.
 سردار علی محمدی، در حاشیه بازدید از اداره گذرنامه پلیس استان گفت: با توجه به استقبال گسترده مردم نسبت به دریافت گذرنامه زیارتی اربعین، به‌منظور تسریع و تسهیل در ارائه صدور گذرنامه برای زائرین، اداره گذرنامه پلیس استان از ساعت ۶ صبح  تا ۱۸ عصر هر روز آماده ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی خواهد بود.
وی به رفع مغایرت‌های انجام شده در این مدت اشاره کرد و گفت: بیش از ۱۳۰۰ مورد نیز رفع مغایرت انجام شده و ارائه خدمات گذرنامه زیارتی تا زمان درخواست زائران اربعین حسینی ادامه خواهد داشت.
فرمانده انتظامی استان تاکید کرد: شهروندان از نرم افزار «پلیس من» برای درخواست گذرنامه زیارتی استفاده کنند اما اگر به هر دلیلی نتوانستند از این سامانه استفاده کنند می‌توانند به اداره گذرنامه پلیس استان مراجعه و درخواست خود را تکمیل کنند.
به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، وی در پایان به شهروندان و زائران اربعین حسینی توصیه کرد: پس از اطمینان کامل نسبت به صدور گذرنامه زیارتی از طریق اداره گذرنامه، بلیت تهیه کنند، چرا که احتمال دارد با توجه به حجم درخواست‌ها صدور و تحویل گذرنامه‌ها با کندی همراه باشد.
انتهای پیام

source

توسط postbin