رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: باید به این نوجوانان شایسته و تمامی دانش آموزانی که به دنبال فهم تاریخ ایران هستند تبریک گفت.
به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی در اختتامیه جشنواره کتابخوانی هیس طوری که با شرکت دانش‌آموزانی از سراسر کشور برگزار شده بود، با تبریک به برگزیدگان این جشنواره گفت: تلاش در جهت درک واقعیات تاریخی ایران اسلامی حرکتی ارزشمند و قابل تقدیر است.
وی با ابراز خرسندی از اشتیاق دانش آموزان برای درک تاریخ کشورشان افزود: باید به این نوجوانان شایسته و تمامی دانش آموزانی که به دنبال تاریخ ایران هستند تبریک گفت. آفرین به تمامی کسانی که در راه کسب اطلاعات بیشتر در زمینه هویت ایران اسلامی خود تلاش می‌کنند.
گفتنی است نخستین اردوی گفتگو محور پویش کتابخوانی هیس‌طوری از صبح روز ۳۱ مردادماه با حضور ۲۵۰ دانش‌آموز دختر و پسر نخبه کتاب‌خوان و جمعی از مسئولان مربوطه طی مراسمی در اردوگاه شهید باهنر کار خود را آغاز کرد.
این پویش عصر روز پنجشنبه با پشت سر گذاشتن مجموعه برنامه‌هایی به کار خود پایان داد و نفرات دانش آموز برگزیده طی برنامه‌ای در کاخ سعدآباد معرفی و از آنان تجلیل شد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin