ارومیه -خبرنگار ژاپنی حاضر در رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا در ارومیه، گفت: تیم ملی والیبال ژاپن همین نسل طلایی فعلی را دارد و هیچ برنامه‌ای برای جایگزینی این بازیکنان نشده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، توشیکی تسوتسومی یکی از خبرنگاران خارجی حاضر در بیست‌ودومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در شهر ارومیه است.
وی در گفت‌وگوی کوتاهی درباره شرایط تیم ملی ژاپن، نسل آینده والیبال این کشور، جو سالن برگزاری و پیش‌بینی قهرمان این دوره از رقابت‌ها، با اشاره به نسل طلایی والیبال ژاپن اظهار داشت: نسل فعلی ژاپن، طلایی‌ترین نسل تاریخ والیبال کشور ماست و دیدیم که در لیگ ملت‌ها هم درخشان‌ترین نتیجه چندسال اخیرش را گرفت که قابل تحسین است.
خبرنگار رسانه والی‌لاگ ژاپن افزود: متأسفانه به‌رغم نتایج خوبی که تیم ملی ژاپن در رده بزرگسالان گرفته است، اما فدراسیون والیبال ژاپن برنامه‌ریزی خوبی برای تیم‌های رده سنی پایه انجام نداده است و این موضوع تیم ملی والیبال ژاپن را در سال‌های آتی به دردسر خواهد انداخت.
تسوتسومی به جو فوق‌العاده ورزشگاه غدیر ارومیه اشاره کرد و گفت: جو سالن غدیر ارومیه در هیچ جای دنیا نظیر ندارد. من در کشورهای مختلفی نظیر لهستان بوده‌ام اما جو این سالن شش هزار نفری واقعاً وحشتناک و غیرقابل توصیف است.
وی گفت: در ژاپن نیز هواداران پرشوری داریم که سالن را پر می‌کنند. اما واقعاً جو ورزشگاه غدیر ارومیه بی‌نظیر است و در کل دنیا نظیر ندارد.
خبرنگار ژاپنی به پیش بینی‌اش درباره تیم قهرمان نیز گریزی زد و تصریح کرد: همانطور که قبل از شروع تورنمنت گفته بودم ایران و ژاپن به فینال می‌رسند اما این را جایی یادداشت کنید که تیم ملی ژاپن قهرمان مسابقات خواهد شد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin