بندرعباس – مدیرعامل نیروگاه بندرعباس از وارد مدار شدن واحد شماره یک بخار این نیروگاه، پس از اتمام تعمیرات اضطراری و اتصال به شبکه سراسری برق خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، داریوش محمودی صبح شنبه در جمع خبرنگاران عنوان کرد: واحد شماره یک بخار که به‌دلیل نشتی از بویلر و لوله‌های کندانسور، از مدار خارج شده بود، پس از اتمام عملیات مذکور به مدار تولید بازگشت.
مدیرعامل نیروگاه بندرعباس افزود: در این عملیات رفع عیب از درین اتوماتیک‌ها و مشعل‌ها، تنظیم هدر گاز ، رفع عیب از سیفتی والو بخار کمکی، رفع گداختگی طبقه B6، نشت‌یابی هیتر B5 ، جوش‌کاری زانویی بالای بلودان طبقه هم‌کف، تأمین روشنایی مناسب اطراف فیدپمپ‌ها و هیترهای سالن توربین، رفع نشتی از لوله‌های کندانسور و لوله‌های بویلر در نقاط مختلف و هیترهای فشار قوی، با تلاش خستگی‌ناپذیر کارکنان بخش تعمیرات در گرمای ۵۰ درجه واحد و رطوبت ۸۰ درصد انجام شد.
محمودی ابراز امیدواری کرد: با تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی متخصصان این نیروگاه و اتکا به خودباوری، روند حداکثری تولید برق، ادامه خواهد داشت.
محمودی یادآورشد: مدت‌زمان انجام این عملیات ۴۸ ساعت بود، که پس از به‌مدار آمدن این واحد، ۲۶۰ مگاوات‌ساعت انرژی به شبکه سراسری افزوده شد.

کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin