معاون سازمان انرژی اتمی ایران گفت: برگزاری نمایشگاه «روایت خدمت»، بستر مناسبی برای معرفی دستاوردهای صنعت هسته‌ای در ابعاد مختلف و نمایش تاثیر آن در زندگی مردم است.
به گزارش ایسنا، به مناسبت هفته دولت، صبح روز چهارم شهریورماه ۱۴۰۲ نمایشگاه «روایت خدمت» در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.
در نمایشگاه «روایت خدمت» (وعده،وفا) که به منظور روایت خدمات و دستاوردهای دو ساله دولت مردمی آغاز به کار کرده، سازمان انرژی اتمی ایران نیز به عنوان یکی از دستگاه‌های دولتی با برپایی غرفه‌ای به ارایه آخرین دستاوردهای خود در دولت سیزدهم پرداخته است.
 
بر این اساس در نخستین روز برپایی نمایشگاه «روایت خدمت»، غرفه سازمان انرژی اتمی ایران میزبان دکتر سیدپژمان شیرمردی، معاون سازمان و مدیرعامل شرکت توسعه کاربرد پرتوها بود.
معاون سازمان انرژی اتمی در بازدید از این نمایشگاه و غرفه سازمان اظهار کرد: در نمایشگاه «روایت خدمت» دستاوردهای صنعت هسته‌ای در تمام ابعاد شامل تولید سوخت هسته‌ای، مسایل مربوط به کشاورزی، امنیت غذایی، سلامت و… برای مردم معرفی شده است.
وی افزود: معرفی دستاوردهای سازمان انرژی اتمی ایران باعث می‌شود تا مردم به توانمندی‌های متخصصان هسته‌ای کشورمان ایمان بیاورند و متوجه شوند دستاوردهای این صنعت برای ارتقای کیفیت زندگی آنها بوده است.
شیرمردی تصریح کرد: بستری که امروز در محصولات صنعت هسته‌ای فراهم شده علاوه بر اینکه باعث ایجاد راحتی کار در سایر صنایع شده همچنین موجب شده تا پژوهشگران ما برای تولید محصولات جدید در این عرصه وارد میدان شوند.
گفتنی است که نمایشگاه «روایت خدمت» (وعده،وفا) از چهارم تا هفتم شهریورماه و از ساعت ۸ تا ۱۶ میزبان علاقه‌مندان است.
انتهای پیام

source

توسط postbin