ایسنا/ایلام با حضور معاون وزیر نیرو و رئیس قرارگاه مرکزی اربعین وزارت نیرو، سردخانه قرارگاه حضرت ابوالفضل العباس (ع) شرکت آب منطقه‌ای ایلام در مهران افتتاح شد. 
«حیدری»،  معاون حقوقی، پشتیبانی و امور مجلس وزیر نیرو و رئیس قرارگاه مرکزی اربعین وزارت نیرو ضمن تقدیر از عملکرد صنعت آب و برق استان در ارائه خدمات پایدار به زوار، با تاکید بر اینکه استان ایلام و شهرستان مهران به برکت خون شهیدان، دروازه عتبات معرفی شده است، اظهار کرد: نام اربعین با نام مهران گره خورده است و این نشات گرفته از برکت امام حسین (ع)  و خادمی مردم استان ایلام است. 
وی افزود: خدمت به زائر امام حسین خستگی نمی‌شناسد و با توجه به قرار گرفتن اربعین حسینی در فصل تابستان، از تمامی مدیران می خواهیم ضمن تامین آب و برق پایدار برای زوار، تمام تلاش خود را برای ارایه خدمات هر چه بهتر و بیشتر به زائران به کار ببندند. 
«صادق علیمرادی» مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان ایلام در ادامه این مراسم گفت: مجموعه صنعت آب و برق استان، خدمت به زائران اباعبدالله الحسین (ع) را وظیفه خود می‌داند و در این جهت از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند. 
رئیس شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان ایلام ادامه داد : در همین راستا و امروز شاهد افتتاح سردخانه قرارگاه حضرت ابوالفضل العباس‌(ع) با حضور دکتر حیدری معاون وزیر نیرو و رئیس قرارگاه مرکزی اربعین وزارت نیرو هستیم . 
وی با بیان اینکه ظرفیت این سردخانه 286 تن است، تصریح کرد: با افتتاح این پروژه، روزانه 500 هزار بطری آب معدنی سرد در اختیار زوار قرار می‌گیرد.
انتهای پیام 

source

توسط postbin