در دیدار تیم‌های فولاد خوزستان و پرسپولیس تماشاگران بارها با پرتاب بطری و ورود به زمین منجر به توقف مسابقه شدند.
به گزارش ایسنا، دیدار تیم‌های فولاد و پرسپولیس در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر با ۲ گل به نفع شاگردان گل‌محمدی تمام شد.
پس از درگیری در دقایق ابتدایی بازی میان بازیکنان دو تیم جمعی از هواداران فولاد اقدام به پرتاب بطری به درون زمین کردند که با درخواست کاپیتان فولاد و دخالت نیروی انتظامی این پرتاب بطری پایان یافت. هواداران بارها اقدام به پرتاب بطری داشته اند.
در دقیقه ۲۴ هواداران پرسپولیس با شعار «نوروزی روحت شاد» یاد و خاطره کاپیتان فقید خودرا گرامی داشتند.
کنت دروازه‌بان فولاد خوزستان با درخواست هوادارانی که نیاز به آب داشتند، تعدادی بطری آب معدنی را به سمت آن ها پرتاب کرد و مورد تشویق هواداران فولاد قرار گرفت.
ثانیه‌های پایانی بازی با جنجال همراه بود؛ در صحنه‌ای آبشک و نعمتی با هم درگیر شدند که با وساطتت کادرفنی و بازیکنان دو تیم ختم به خیر شد.
در حالی که بیرانوند قصد داشت برای شروع نیمه دوم درون دروازه تیمش قرار بگیرد، هواداران فولاد به سمت او بطری پرتاب کردند و همین باعث تاخیر در آغاز بازی شد.  منشا و کنعانی زادگان به سمت هواداران رفتند و از آن‌ها خواستند از این اقدام صرف‌نظر کنند.
بازی با تاخیر شروع شد اما به محض سوت آغاز مسابقه و در حالی که بازی و میدان دست فولادی ها بود، مجددا هواداران به سمت بیرانوند بطری پرتاب کردند و او مجبور شد از دروازه فاصله بگیرد.
قبل از سوت آغاز نیمه دوم، یک جیمی جامپ وارد زمین شد که با مداخله نیروی انتظامی به بیرون هدایت شد.
در دقیقه ۵۱ که بازی به دلیل خطای پشت محوطه جریمه بازیکن پرسپولیس روی بازی بازیکن فولاد متوقف بود، مجددا یک جیمی جامپ وارد زمین شد و به سمت علیرضا بیرانوند رفت و او را در آغوش گرفت.
در دقیقه ۷۵ که باریکنان دو تیم برای استراحت کنار زمین بودند، مجددا یک جیمی جامپ با پرچم فولاد وارد زمین شد. سرعت دویدن او به حدی زیاد بود که به سختی حراست ورزشگاه موفق به مهار او شد.
در دقیقه ۸۳  مجددا هواداران فولاد به سمت بیرانوند بطری آب پرتاب کردند و داور بازی را متوقف کرد. او به دلیل تعداد بالای پرتاب بطری‌های آب به سمتش، حاضر به قرار گرفتن در درون دروازه نبود.
بعد از سوت پایان بازی، تعدادی از هواداران پرسپولیس وارد زمین شدند و به سمت گل محمدی و بیرانوند رفتند.
انتهای پیام
اینا پرسپولیسین وقتی در ورزشگاه میبندن میان از روی فنس میپرن یادتون نره تو جام حذفی زدن ورزشگاه رو داغون کردن البته چون همچین ورزشگاههی ندیده بودن ولی باز هم حق ندارن اینطوری ندیده وار عمل کنن

source

توسط postbin