ایسنا/مازندران معاون سیاسی، امنیتی استاندار مازندران گفت: حماسه اربعین رسانه بیداری جهان اسلام در عصر حاضر است.
روح الله سلگی شامگاه ۱۰ شهریور در اجتماع هزارنفری دانش آموزان در موکب فاطمه الزهرای بابل درکربلا، باتاکید بر قابلیت ممتاز پیاده روی اربعین در حفظ اقتدار و بالندگی شیعیان، انقلاب اسلامی را در امتداد عاشورا دانست و افزود: ملت ایران بدهکار مکتب عاشورا است چراکه اگر عاشورا الگوی ما نبود ما نمی‌توانستیم در برابر استبداد داخلی و استکبار خارجی مقاومت کنیم .
 جانشین استاندار در ستاد اربعین مازندران اظهار کرد: اگر عاشورا نبود معاهدات ننگینی مثل کاپیتولاسیون بر ما تحمیل و شرافت و عزت ما در تاریخ لگدمال می شد.
وی استکبار جهانی را مخالف جدی حماسه اربعین دانست وافزود: امروز رسانه های غربی به دنبال سانسورحماسه اربعین هستند چرا که این حرکت عظیم فرهنگی و انسانی تجلی اوج قدرت و اتحاد شیعیان را به رخ کشید.
این مسئول گفت: کربلا کانون شکل گیری بزرگترین تحول تاریخ است و بزرگترین مصیبت عالم در این سرزمین رخ داده است.
وی لزوم تلاش برای تقویت حماسه اربعین را مسئولیت سترگ و رسالت خطیر جبهه انقلاب عنوان و خاطرنشان کرد: اربعین تجلی معصومیت روح تاریخ است که به غَلَیان آمده و تلاش امپراطوری رسانه ای غرب برای سانسور حقیقت حماسه اربعین ابتروناکام خواهد ماند.
معاون استاندار مازندران تصریح کرد: امروزپیاده روی اربعین به عنوان بزرگ ترین حرکت تاریخ ساز مردمی تحول عظیم فرهنگی را در سطح جهان پدید آورده است.
انتهای پیام

source

توسط postbin