یزد- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای بازگشت زائران اربعین به یزد گفت: حداکثر ناوگان حمل و نقل یزد برای بازگشت زائران به مرزها اعزام شدند.
محمد رستگاری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان یزد با استقرار ناوگان حمل‌ونقل در مرزها کار جابه‌جایی زائران را تسهیل می‌کند.
وی با بیان اینکه موج بازگشت زائران از چند روز پیش آغاز شده است، ادامه داد: پیش‌بینی می‌کنیم از امروز و فردا موج بازگشت زائران را در مرزهای شلمچه، چذابه و مهران شاهد باشیم.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان یزد یادآور شد: مرز تردد عمده زائران در سفر بازگشت، مرزهای چذابه و مهران بوده است.
رستگاری تصریح کرد: تاکنون با تلاش انجمن‌ها و تشکل‌های صنفی، زائران را از پایانه‌های مرزی به استان یزد اعزام کرده‌ایم.
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان یزد گفت: برآورد می‌کنیم تا پایان سفر اربعین میزبان حدود ۱۷ هزار زائر باشیم؛ با برنامه‌ریزی صورت گرفته در تلاشیم تا اعزام زائران در هر سه مرز را پوشش دهیم.
وی در مورد پایان زمان بازگشت زائران اربعین بیان کرد: در سال‌های گذشته خدمات حمل‌ونقل مسافر تا روز اربعین ادامه داشت؛ اما امسال با توجه به اینکه اربعین روز چهارشنبه است، پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان روز جمعه شاهد حضور زائران باشیم که تا آن زمان خدمت‌رسانی به زائران ادامه دارد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin