ایسنا/لرستان مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های  لرستان گفت: سیستم جمهوری اسلامی یک سیستم ولایی و برحق است و همه باید تلاش کرده که همه‌جانبه به این نظام خدمت کنیم.
حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر حبیب حاتمی‌کن‌کبود بیستم شهریور ماه در آیین معارفه حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر مجید مؤیدی، به‌عنوان سرپرست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان اظهار کرد: سیستم جمهوری اسلامی یک سیستم ولایی و برحق است و همه باید تلاش کرده که همه‌جانبه به این نظام خدمت کنیم.
وی افزود: تلاش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های لرستان این بوده که همه سلایق متنوع در دانشگاه‌ها را در چارچوب گفتمان و قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران حمایت کند و فراجناحی عمل شود.
حاتمی‌کن‌کبود تصریح کرد: لرستان با تدابیر و تمهیدات رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور از جمله سه، چهار استانی در کشور خواهد شد که دفتر استانی مستقل از دانشگاه‌های استان خواهد داشت و این بدون تردید یک مزیت و امتیاز است.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های  لرستان ادامه داد: خدمت به اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه‌های استان یک افتخار است.
وی بیان کرد: این نکته اهمیت دارد که امورات دانشگاه‌های لرستان براساس تعامل سازنده بین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با رؤسا و مدیران دانشگاه‌ها پیش رفته است و در آینده نیز چنین خواهد بود.
حاتمی کن‌کبود به دوران مسئولیت‌های قبلی خود اشاره کرد و از دکتر زمانیان، دکتر عزیزی و دکتر نظری، رؤسای اسبق، سابق و فعلی دانشگاه لرستان سپاسگزاری کرد.
مسئول دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های  لرستان از زنده‌یادان دکتر عنایت و دکتر صادقی نیز، یاد کرد و یاد و خاطره آن‌ها را گرامی داشت، و افزود: سرمایه‌های اصلی دانشگاه را اساتید، نخبگان، هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه‌ها دانست.
وی بر صیانت از شأن اساتید، یاوران علمی (کارکنان) و دانشجویان تأکید کرد.
انتهای پیام

source

توسط postbin