یزد- رئیس جمعیت هلال احمر خاتم از درخشش تیم کانون دانش‌آموزی جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم در مرحله کشوری مسابقات طرح ملی دادرس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر خبر داد.
مهدی زارعی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مسابقات آماده طرح ملی دادرس در سال تحصیلی جاری بعد از اجرای مرحله مقدماتی در سه سطح درون مدرسه‌ای، شهرستانی و استانی، مرحله کشوری یازدهمین دوره از مسابقات آماده با هدف ارتقاء سطح آموزش و یادگیری در شهریورماه ۱۴۰۲ با حضور تیم‌های برتر استانی در دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری شیراز برگزار شد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاتم گفت: تیم کانون دانش آموزی مدرسه امام علی(ع) روستای کرخنگان شهرستان مروست به عنوان تیم برتر مسابقات استانی به عنوان نماینده استان یزد، در مرحله کشوری یازدهمین دوره از مسابقات آماده با کسب رتبه اول در آیتم آسیب‌های بافت نرم و دریافت مدال طلا، رتبه دوم در آیتم آسیب‌های اسکلتی و مفصلی و دریافت مدال نقره و رتبه سوم در آیتم اسکان اضطراری و دریافت مدال برنز خوش درخشید.
زارعی افزود: همچنین در مسابقات جانبی و بشر دوستانه نیز این تیم موفق به کسب رتبه اول در آیتم پازل چینی و طناب بافی با باند سه گوش شد.
گفتنی است؛ این مسابقات برای رشد و شکوفایی استعدادهای علمی و امدادی، افزایش روحیه کار جمعی و افزایش سطح آگاهی دانش آموزان عضو هلال احمر، طرح ریزی و اجرا می شود.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source

توسط postbin