مدل مفهومی MOQBA درواقع طراحی اسکوتر برقی چهار چرخ سوزوکی را نشان می‌دهد که با توانایی عبور از پله و موانع مختلف به‌تازگی معرفی شده است.

شرکت ژاپنی سوزوکی که همواره با ساخت خودرو و موتورسیکلت‌هایش مشهور است از محصول ماژولار جدیدی موسوم به MOQBA رونمایی کرده که به‌نظر در نمایشگاه خودرو ژاپن امسال نشان داده خواهد شد. این محصول الکتریکی کوچک درواقع اسکوتر برقی چهار چرخ سوزوکی بوده که قابلیت بالا رفتن از پله‌ها را داشته و برخلاف نمونه‌های استاندارد، چهار چرخ است.

بیشتر بخوانید: اولین دوچرخه برقی بدون باتری معرفی شد

اسکوتر برقی چهار چرخ سوزوکی

بنابر گزارش Jalopnik، اسکوتر برقی چهار چرخ سوزوکی MOQBA در بالا رفتن از پله‌ها به افراد دچار ناتوانی جسمی کمک خواهد کرد. این محصول همچنین در عملیات اورژانس پزشکی، جهت بالابردن ایمنی برانکارد از پله‌ها مفید است. MOQBA را می‌توان جهت حمل وسایل سنگین از پله‌ها به بالا و پایین مورد استفاده قرار داد. ترکیب شاسی پایه و اتصالات و همچنین تغییرات بدنه یعنی این اسکوتر سه حالت عملیاتی گوناگون را به ارمغان می‌آورد: حالت صندلی، ایستاده و برانکارد.

اسکوتر برقی چهار چرخ سوزوکیاسکوتر برقی سوزوکی MOQBA روی پایه‌های مخصوص خود قرار تعبیه شده است. این موتور به‌عنوان نخستین اسکوتر با توانایی بالارفتن از پله‌ها شناخته خواهد شد. اگرچه محصول مذکور هم‌اکنون تنها مدلی مفهومی به‌شمار می‌آید، چشم‌انداز روشنی برای عرضه به بازار دارد. این اسکوتر قابلیت عبور از موانع مختلف را دارد و معماری چهارگانه و ماژولارش برای چنین فعالیت‌هایی مناسب خواهد بود. بنابر ادعای سوزوکی MOQBA برای مشتریانی طراحی شده که زمان جابه‌جایی با موانعی مثل پله روبرو می‌شوند.

بسیاری از مشخصات کلیدی سوزوکی MOQBA فعلاً اعلام نشده است. به‌هرحال مدل مفهومی این محصول در نمایشگاه خودرو ژاپن به‌نمایش گذشته می‌شود و در آن زمان امکان کسب اطلاعات بیشتر وجود دارد. البته هم‌اکنون اصلاً نمی‌دانیم سوزوکی اسکوتر برقی جدیدش را در نهایت وارد بازار می‌کند یا خیر.

بیشتر بخوانید: 

دیدگاه شما در خصوص اسکوتر برقی چهار چرخ سوزوکی چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید و اخبار تکنولوژی را با تکراتو دنبال کنید.

.

منبع: زومیت

source

توسط