اتحاد کلبا در هفته اخیر لیگ برتر امارات در برابر العین صدرنشین به تساوی دو بر دو دست یافت. در حالی که در دقایقی از بازی هم به خاطر اخراج مهدی قایدی ده نفره بازی کرد.

نکته جالب در مورد فرهاد مجیدی در تیم اتحاد کلبا نتایج خوب او در برابر تیم‌های بزرگ بوده است. مهمترین مشخصه تیم تحت هدایت او شجاعت و بازی رو به جلو است تا جایی که کارشناسان فوتبال امارات از فرهاد مجیدی به عنوان یک مربی جوان و صاحب سبک در فوتبال امارات یاد می‌کنند که آینده روشنی در لیگ برتر این کشور پیش رو خواهد داشت.

پیش تر یکی از کارشناسان فوتبال امارات با طرح سوال جالبی علاقمندان به فوتبال در این کشور را به چالش کشید. آیا فرهاد مجیدی گزینه مناسبی برای حضور روی نیمکت تیم ملی فوتبال امارات است؟

به نظر نمایش‌های تهاجمی تیم فرهاد مجیدی در مصاف باتیم‌های بزرگ حرکت این مربی به سمت و سوی هدف بزرگ در فوتبال امارات است. رسیدن به نیمکت مربیگری تیم ملی این کشور. هدفی که شاید به این زودی محقق نشود اما دور نمای مربیگری فرهاد مجیدی در فوتبال امارات است.

احمد الحوری کارشناس فوتبال امارات در تحلیل بازی العین – اتحاد کلبا گفت: فرهاد مجیدی در امارات به یک مربی «صاحب سبک» تبدیل شده و برای خودش مکتبی را دست و پا کرده است. او توانایی‌هایش را در دو سال گذشته بارها مقابل تیم‌های بزرگ امارات نشان داده و خودش را به عنوان یک مربی جوان و موثر معرفی کرده است.

source

توسط