asdasd

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با شکست تاهیتی به عنوان تیم صدرنشین به مرحله حذفی صعود کرد و حریف امارات شد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در سومین دیدار خود در گروه B جام جهانی فوتبال ساحلی از ساعت 20:30 امشب (دوشنبه) برای تعیین صدرنشین گروه، به مصاف تاهیتی رفت و توانست این تیم را با نتیجه 5 بر 3 شکست دهد.

نتیجه این دیدار در 12 دقیقه  اول با نتیجه تساوی بدون گل پایان یافت و در وقت دوم، تاهیتی با زدن 2 گل، پیش افتاد اما در ثانیه‌های پایانی این نیمه حمید بهزاد‌پور  با زدن گل اول ما، اختلاف را به یک گل رساند. در وقت سوم هم ایران پس از گذشته 4 دقیقه توانست توسط سیدمهدی میرجلیلی گل تساوی را به ثمر برساند، این پایان کار برای شاگردان علی نادری نبود و حمید بهزادپور شب خوبش را کامل کرد و با زدن یک شوت دیگر گل دوم خود و سوم ایران را به ثمر رساند.

دو دقیقه پس از گل سوم، موحد محمدپور فرصت گلزنی داشت و ضربه سر این بازیکن با دخالت بازیکن تاهیتی تبدیل به گل چهارم ایران شد و محمدعلی مختاری هم گل پنجم را در 2 دقیقه پایانی وقت سوم به ثمر رساند تا ایران با این پیروزی شیرین، صدرنشین گروه B  شد و در مرحله یک چهارم نهایی باید به مصاف تیم دوم A یعنی امارات (میزبان مسابقات) برود. تاهیتی هم به عنوان تیم باید با ایتالیا بازی کند.

تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در دو بازی اول هم اسپانیا و آرژانتین را شکست داده بود و با 7 امتیاز در صدر گروه B قرار گرفت و تاهیتی هم با 6 امتیاز در رتبه دوم قرار گرفت. آرژانتین و اسپانیا هم با 3 و بدون امتیاز در رتبه های سوم و چهارم قرار گرفتند.

نتایج سایر دیدارهای امروز به شرح زیر است:

مصر 5- آمریکا 4

آرژانتین 5- اسپانیا 4

ایتالیا صفر (1) – امارات صفر (3)

با توجه به پیروزی امارات در ضربات پنالتی مقابل ایتالیا، هر دو تیم 6 امتیازی شدند، اما ایتالیا به لطف تفاضل گل بهتر صدرنشین گروه A شد.

 انتهای پیام/

نرم افزار موبایل ایلنا


source

توسط postbin