معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز مطرح کرد؛

asdasd

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیرازگفت: هرگونه خرید و فروش مجوز و سهام مراکز درمانی، بیمارستانها، مراکز جراحی محدود و درمانگاه‌های عمومی و تخصصی ممنوع است.

به گزارش ایلنا، مهرداد شریفی ادامه داد: تمامی متقاضیان واجد شرایط می‌توانند با ورود به درگاه ملی مجوز‌ها به آدرس https://mojavez.ir و سامانه صدور پروانه‌ها و مدیریت اطلاعات موسسات به آدرس https://parvaneh.behdasht.gov.ir بدون واسطه و به صورت قانونی نسبت به اخذ مجوز‌های درمانی اقدام کنند.

وی  افزود: در صورت مشاهده از خرید و فروش غیرمجاز مجوز و سهام مراکز درمانی، بیمارستانها، مراکز جراحی محدود و درمانگاه‌های عمومی و تخصصی، برخورد قانونی لازم انجام می‌شود.

شریفی با اشاره به اینکه فعالیت هر مرکز یا موسسه درمانی بدون اخذ مجوز‌های لازم، قانونی نیست و از فعالیت آن‌ها جلوگیری می‌شود، ادامه داد: توسعه اشتغال در بخش سلامت، در چارچوب قانون و مقررات و با بهره گیری از ظرفیت‌های بخش خصوصی در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حال انجام است.

این مقام مسئول در دانشگاه با بیان اینکه صدور پروانه‌های بهره برداری این موسسه‌ها در اداره ارزیابی و صدور پروانه‌های معاونت درمان انجام می‌شود، ادامه داد: وظیفه این اداره، قانونمند کردن فعالیت مراکز و موسسات درمانی از طریق صدور پروانه‌های مربوطه و انطباق آن‌ها با قوانین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که در ۳۰ ماه گذشته نیز ۸۹۰ پروانه جدید موسسات درمانی در شیراز و شهرستان‌های استان صادر شده است.انتهای پیام/

نرم افزار موبایل ایلنا


source

توسط postbin