مشاور رییس دانشگاه پیام نور مطرح کرد؛

asdasd

مشاور رییس دانشگاه پیام نور با تاکید بر تقویت زیرساخت‌های آموزشی دانشگاه گفت: دانشگاه در دوره کرونا توانست زیرساخت‌های آموزشی را تقویت کند و امسال نیز این بسترسازی آموزشی بیشتر تقویت خواهد شد.

به گزارش ایلنا به نقل از دانشگاه پیام نور، دیدار نوروزی اعضای هیات رییسه دانشگاه با همکاران سازمان مرکزی در مزار مطهر شهدای گمنام برگزار شد. 

سیدعلی علم الهدی مشاور رییس دانشگاه پیام نور در این دیدار ضمن تبریک سال جدید و همچنین تقارن آن با ماه مبارک رمضان افزود: با توجه به ماموریت دانشگاه در عرصه الکترونیک و استانداردهای دانشگاه‌های باز و از راه دور، در سال ۱۴۰۳ توجه به زیرساخت‌های فناوری اطلاعات (آی تی) و همچنین ساماندهی منابع انسانی و مراکز و واحدها از برنامه‌های اصلی دانشگاه است. 

مشاور رییس دانشگاه پیام نور ادامه داد: مجموعه دانشگاه در سال ۱۴۰۲ توانست ثبات نسبی را ایجاد کند و از دستاوردها و خدمات منحصر بفرد دانشگاه پیام نور به عنوان یکی از نهادهای اثرگذار آموزش عالی دفاع کند. 

وی با تاکید بر تقویت زیرساخت‌های آموزشی دانشگاه افزود: در دوره کرونا دانشگاه در زمینه آموزشی تجربه‌های اساسی کسب کرده و در سال ۱۴۰۲ توانست با تدابیر ریاست دانشگاه و همکاری معاونت آموزشی زیرساخت‌های آموزشی را تقویت کند و امسال نیز این بسترسازی آموزشی بیشتر تقویت خواهد شد. 

علم الهدی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود، از تلاش و همت جهادی معاونت‌های مختلف دانشگاه و برنامه‌ها و فعالیت‌های دفتر نهاد رهبری و نیز سایر ادارات دانشگاه قدردانی کرد و تلاش مضاعف تمامی اجزاء و ارکان دانشگاه برای تحقق اهداف عالیه دانشگاه را در سال ۱۴۰۳ خواستار شد. 

در پایان این دیدار، اعضای هیات رییسه و همکاران دانشگاه با قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدای گمنام دانشگاه ادای احترام کردند.انتهای پیام/

نرم افزار موبایل ایلنا


source

توسط postbin