فروردین

امروز تمایل دارید تا پاسخ سوالات خود را در چشمان و رفتار اطرافیانتان جستجو کنید. از اینکه بر اساس احساسات درونی خود عمل کنید نترسید و به جای سرکوب آنها، از آنها به عنوان نیرویی محرک برای پیشبرد اهدافتان و انجام کارهایتان بهره ببرید.  هنگامی که مشکلی در خانه رخ می دهد، حفظ آرامش و صبر کلیدی ترین مساله است. تنش و اضطراب نه تنها کمکی به حل مشکل نمی کند، بلکه اوضاع را وخیم تر نیز خواهد کرد. نگرانی شما در مورد دوستتان قابل تحسین است، اما گاهی اوقات افراد به تنهایی و خلوت نیاز دارند. به او فضا بدهید تا با مشکلات خود به تنهایی روبرو شود و در کنارش باشید زمانی که به یاری و همدلی شما نیاز داشت. برای اینکه از قافله عقب نمانید، لازم است که به مسائلی که اطرافیانتان به آنها توجه نشان می دهند، دقت کنید. با این حال، مراقب باشید که در جریانات و نظرات آنها غرق نشوید و هویت و استقلال فکری خود را حفظ کنید. برای حضور در جمع آراسته و مرتب شدن کار شایسته ای است، اما زیاده روی در این امر می تواند تاثیر منفی بر اعتماد به نفس شما بگذارد. فراموش نکنید که اعتماد به نفس واقعی از درون شما نشات می گیرد و نیازی به آرایش و تجملات ظاهری برای اثبات آن نیست.

اردیبهشت

مهارت و شجاعت شما در کنار تمایلتان به رهبری، می تواند تحسین برانگیز باشد. با این حال، مراقب باشید که این صفات در شما به خودشیفتگی و سلطه گری تبدیل نشود. پیش از آنکه خود را رهبر گروه فرض کنید، نظرات و دیدگاه های دیگران را جویا شوید. بدون در نظر گرفتن نظرات و رفاه اطرافیانتان، تصمیم گیری صحیح امری دشوار خواهد بود. نادیده گرفتن نظرات و نیازهای دیگران می تواند منجر به اشتباهاتی بزرگ شود که جبران آنها به سادگی امکان پذیر نیست. امروز اطرافیانتان نسبت به رفتار و گفتار شما حساسیت بیشتری نشان می دهند. دقت کنید که مبادا با بی‌احتیاطی و بی‌توجهی، باعث رنجش و دلخوری آنها شوید. تا حد امکان از بحث و جدل با دیگران خودداری کنید. در صورت بروز اختلاف، به جای جروبحث، سعی کنید با صبر و حوصله و از طریق گفتگوی سازنده به حل مسئله بپردازید. به اصرار و اجبار دیگران برای حضور در جمعی که تمایلی به آن ندارید، تن ندهید. یادتان باشد که “نه گفتن” حق شماست و هیچ ایرادی ندارد که در صورت عدم تمایل، از حضور در مکانی خاص خودداری کنید. شکایت و ناله مداوم نه تنها مشکلی را حل نمی کند، بلکه باعث دوری اطرافیانتان از شما نیز خواهد شد.

خرداد

امروز ذهنی روشن و شفاف دارید و به راحتی می توانید به عمق حقایق پی ببرید. به ندای عقل خود ایمان داشته باشید و در تشخیص حق از باطل تردید نکنید. در شرایطی که دیگران در بلاتکلیفی و سرگردانی به سر می برند، شما با شجاعت و درایت، راه درست را پیش می گیرید و دیگران را نیز هدایت می کنید. به توانایی خود در انتخاب بهترین مسیر ایمان داشته باشید. شما شهود قوی ای دارید و می توانید با اطمینان خاطر تصمیمات درستی اتخاذ کنید. با وجود اتکا به قدرت تصمیم گیری خود، از مشورت با دیگران نیز غافل نشوید. به اشتراک گذاشتن افکارتان با دیگران می تواند دیدگاه های جدیدی را به شما ارائه دهد و به غنی تر شدن تصمیماتتان کمک کند. درست است که مدیریت صحیح امور مالی و برنامه ریزی برای مخارج امری ضروری است، اما مراقب باشید که در این زمینه وسواس به خرج ندهید. گاهی اوقات لازم است که انعطاف پذیری داشته باشید و برای اتفاقات غیر منتظره نیز آمادگی لازم را داشته باشید.  خبر خوشی در راه است! انتظاراتی که دارید به ثمر خواهد رسید و به اهدافتان دست خواهید یافت. با پشتکار و صبر و حوصله می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید و به جایگاه مورد نظرتان برسید.

تیر

امروز روزی استثنایی و پرانرژی در انتظار شماست. از این انرژی فوق العاده نهایت استفاده را ببرید و برای رسیدن به اهدافتان تلاش کنید. هر تصمیمی که امروز اتخاذ کنید، به احتمال زیاد نتایج مثبتی به همراه خواهد داشت. با اطمینان خاطر انتخاب کنید و از آینده نگران نباشید. امروز منتظر دیدار پدر و مادر یا یکی از عزیزانتان باشید. این ملاقات سرزده می تواند شادی و گرمای خاصی به روزتان ببخشد. در خلوت با این افراد، مراقب گفتگوهایتان باشید. بحث های جدی ممکن است به دلخوری و ناراحتی منجر شود. سعی کنید فضای گفتگو را صمیمی و دوستانه نگه دارید. دوران جدیدی در پیش دارید که سرشار از موفقیت و شادکامی خواهد بود. تلاش های شما به ثمر خواهد رسید و آرزوهایتان تحقق پیدا خواهد کرد. کاری که در حال انجام آن هستید، زودتر از آنچه که انتظار دارید به اتمام خواهد رسید. از این بابت مغرور نشوید و به تلاش و پشتکار خود ادامه دهید. پایبندی شما به نظم و انضباط، ویژگی مثبت و ارزشمندی است. به این نظم و ترتیب افتخار کنید و اجازه ندهید که نظرات منفی دیگران شما را از این مسیر درست منحرف کند.

 مرداد

شاید وسوسه شوید که امروز را به بطالت بگذرانید و کارهایتان را به فردا موکول کنید. اما این تفکر، در نهایت به ضررتان خواهد بود. برای جلوگیری از انباشته شدن کارها و بروز مشکلات در آینده، همین امروز وظایف خود را به انجام برسانید و از تعلل و تنبلی دوری کنید. امروز از بیرون رفتن و حضور در مکان های شلوغ خودداری کنید. در خانه بمانید و به انجام کارهای عقب افتاده تان بپردازید. افکار خودخواهانه را کنار بگذارید و با دلی دریایی و بخشنده با دیگران رفتار کنید. به یاد داشته باشید که “از هر دست بدهید از همان دست پس خواهید گرفت”. به جای واکنش های تند و احساسی، سعی کنید به ندای قلب خود گوش فرا دهید و احساساتتان را به درستی درک کنید. امروز از نظر روحی و جسمی در وضعیت مطلوبی قرار دارید و از انرژی بالایی برخوردار هستید. از این فرصت برای انجام کارهایتان و رسیدن به اهدافتان استفاده کنید. هنگامی که کاری را به عهده می گیرید، تمام تلاشتان را برای انجام درست آن به کار ببرید. غر زدن و گلایه کردن نه تنها کمکی به حل مشکل نمی کند، بلکه نشان دهنده عدم تعهد و مسئولیت پذیری شما نیز خواهد بود.

شهریور

امروز شاهد تغییرات ناگهانی در رفتار و احساسات اطرافیانتان خواهید بود. شاید این موضوع شما را متعجب کند، اما به یاد داشته باشید که هر کس آزاد است که مسیر زندگی خود را انتخاب کند و برای خود تصمیم بگیرد. امروز با شور و اشتیاق فراوان کارتان را آغاز می کنید و در ابتدای امر پیشرفت چشمگیری خواهید داشت. اما مراقب باشید که این انگیزه و اشتیاق زودگذر نباشد. از پذیرفتن کارهای زیاد و متعدد خودداری کنید. فقط کارهایی را شروع کنید که از انجام آنها مطمئن هستید و می توانید تا انتها به اتمام برسانید. به جای اتکا به دیگران، کارهایتان را خودتان انجام دهید و از تعلل و یأس دوری کنید. برای خودتان ارزش قائل باشید و به عنوان پاداش تلاش هایتان، یک هدیه کوچک برای خودتان بخرید. به سلامت روحی و جسمی خودتان اهمیت بدهید. شما در این اواخر به شدت از خودتان کار کشیده اید و به استراحت و آرامش نیاز دارید. به زودی خبر خوشی از طرف یکی از نزدیکانتان به شما خواهد رسید.

مهر

امروز مراقب باشید که وقت و انرژی خود را صرف افرادی که فقط در روزهای خوش و شاد با شما همراه هستند، نکنید. به جای توجه به آنها، روی حل مشکلات شخصی خودتان تمرکز کنید. اگر کسی با درد و دل و مشکلات خود به شما پناه آورد، با او صادقانه و صمیمی رفتار کنید. هیچ لزومی ندارد که برای خوشایند او واقعیت را پنهان کنید یا به گونه ای دیگر وانمود کنید. ممکن است برنامه هایی که برای امروز با عشقتان داشتید به دلیل احساس مسئولیت او نسبت به خانواده اش و اجبار به حضور در کنار آنها در شرایطی که برایشان پیش آمده، لغو شود. شاید رسیدن به آرزویتان کار آسانی به نظر نرسد، اما به یاد داشته باشید که “خواستن توانستن است”. برای رسیدن به هدف اصلی تان، هدف های کوچکتر و دست یافتنی تر را برای خودتان تعریف کنید و با تلاش و پشتکار گام به گام به آن نزدیک شوید. برای انجام کاری روی حرف کسی حساب باز نکنید که به قول و وعده هایش عمل نمی کند. اتکا به چنین افرادی فقط شما را ناامید و دلسرد خواهد کرد.

آبان

شما با دقت و ظرافت تمام، اطلاعات لازم را جمع آوری و بررسی کرده اید و محاسباتتان دقیق و بی نقص به نظر می رسد. با این حال، مغرور نشوید و تصور نکنید که به تمام زوایای کار اشراف دارید. هنوز بخشی از پازل ناقص است و تا زمانی که تصویر کاملی از شرایط نداشته باشید، نمی توانید بهترین تصمیم را اتخاذ کنید. ممکن است اطرافیانتان تصور کنند که به طور کامل می دانند شما چه کاری باید انجام دهید و تمرکزتان را باید بر چه اموری معطوف کنید. اگرچه در شرایط عادی، برای حفظ آرامش و احترام به نظرات دیگران، ممکن است با آنها همراه شوید، اما امروز روحیه ای متفاوت دارید و حاضر نیستید بدون چون و چرا از خواسته هایشان اطاعت کنید. فردی که ذهن شما را به خود مشغول کرده، شخصی بی وفا نیست. او در شرایط سختی قرار دارد و هنوز سوالات بی شماری در ذهنش بی پاسخ مانده است. صبر و حوصله به خرج دهید و به تک تک سوالات او با صداقت و شفافیت پاسخ دهید.

آذر

برخلاف دیگران که ممکن است در گذر از این روز با چالش هایی روبرو شوند، شما با اتکا به انعطاف پذیری ذاتی خود به راحتی می توانید بر مشکلات و موانع غلبه کنید. شاید برای یک سفر چند روزه برنامه ریزی کرده باشید، اما امروز به طور ناگهانی اتفاقاتی رخ خواهد داد که شما را مجبور به تعویق یا حتی لغو سفرتان می کند. با کمی تدبیر و تفکر عاقلانه خواهید دید که لزومی به لغو کامل سفرتان نیست. خونسردی خود را حفظ کنید و به جای ناامیدی و خشم، به دنبال راه حلی برای حل این مشکل باشید. شما فردی محبوب، کم حرف، باهوش، مهربان و خیرخواه هستید. استعدادهای فراوانی دارید و به خاطر داشته باشید که “شما قادر به انجام هر کاری که بخواهید هستید.” در آینده ای نزدیک، منبع درآمد خوبی برای خودتان خواهید یافت و به استقلال مالی دست پیدا خواهید کرد. رنگ های سبز و آبی روشن در حفظ تعادل و آرامش شما نقش مهمی دارند.

دی

امروز خود را برای یک نبرد تمام عیار آماده کنید. بدون شک درگیر چالش ها و موانعی خواهید شد که نیازمند آمادگی و جسارت شما هستند. شاید برای دیدن دوست صمیمی یا عشقتان برنامه ریزی کرده باشید، اما امروز به طور غیر منتظره ممکن است مجبور به لغو یا تعویق این برنامه ها شوید. قرارهای کاری و تماس های تلفنی مرتبط با شغلتان نیز طبق انتظارتان پیش نخواهد رفت. انعطاف پذیر باشید و برای شرایط ناگهانی آماده باشید. شاید بهتر باشد امروز را به استراحت در خانه و مطالعه کتاب اختصاص دهید. از این فرصت برای تجدید قوا و آماده شدن برای چالش های آینده استفاده کنید. به زودی یک پیشنهاد شغلی به شما خواهد شد. با دقت و وسواس تمام جوانب این پیشنهاد را بررسی کنید و بدون شتاب زدگی تصمیم نگیرید. روزهای پیش رو برای شما روزهای پر از هیجان، تغییرات و نوآوری خواهد بود و طعم شیرین موفقیت را خواهید چشید. فقط کافیست کمی صبر و حوصله به خرج دهید و از تلاش و پشتکار خود دست نکشید.

بهمن

شما که به طور معمول احساسات خود را به وضوح نشان نمی دهید، امروز با دیدن ابراز احساسات اطرافیانتان، احساس راحتی بیشتری خواهید کرد و خودتان نیز تمایل بیشتری به بروز احساسات واقعی تان پیدا خواهید کرد. این امر به شما کمک می کند تا با افرادی که علایق و احساسات مشابهی با شما دارند، ارتباط برقرار کنید و دوستی های عمیق تری را رقم بزنید. می توانید به پیشرفت های خود در زمینه روابط عاطفی تان افتخار کنید. تلاش ها و کوشش هایتان در این زمینه ثمر بخش بوده و به نتایج مثبتی رسیده اید. با وجود پیشرفت های چشمگیر، نباید از تلاش برای بهبود هر چه بیشتر اوضاع غافل شوید. به یاد داشته باشید که همیشه جای پیشرفت وجود دارد و می توانید با صبر و حوصله و پشتکار به نتایج به مراتب بهتری دست پیدا کنید. در مورد انجام کاری که قبلاً به شما در مورد آن هشدار داده شده و از انجام آن منع شده اید، تجدید نظر کنید. این کار نه تنها سودی برای شما به همراه نخواهد داشت، بلکه ممکن است ضرر و زیان هایی را نیز برایتان به دنبال داشته باشد. در رابطه با فردی خاص، لازم است تا دیر نشده، مرزهای خود را به طور شفاف و قاطع به او گوشزد کنید. در غیر این صورت، ممکن است با اتفاقاتی ناخوشایند روبرو شوید که شما را آزرده خاطر خواهد کرد.

اسفند

امروز ممکن است با شرایطی بحرانی روبرو شوید که اولین واکنش غریزی شما، فرار یا شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت ها باشد. شاید این کار در کوتاه مدت باعث کاهش فشار روانی شما شود، اما به خوبی می دانید که بهترین راه حل نیست. به جای فرار، سعی کنید با شجاعت و تدبیر با مشکلات روبرو شوید. به دنبال راه حل های سازنده باشید و از کمک دیگران دریغ نکنید. امروز ممکن است در برقراری تماس با افراد مختلف با مشکلاتی مواجه شوید. شاید برخی پاسخگو نباشند، تلفنشان در دسترس نباشد یا خاموش باشد. اگر کارهایتان ضروری نیستند، بهتر است تا فردا صبر کنید و در فرصتی مناسب با افراد مورد نظرتان تماس بگیرید. عجله و سماجت در این شرایط فقط شما را عصبی و آشفته خواهد کرد. در آینده ای نزدیک، شاهد افزایش مشغله کاری خود خواهید بود. برای مدیریت بهتر زمانتان برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و از اتلاف وقت خودداری کنید. در امور دیگران دخالت نکنید و بگذارید هر کس هر طور که می خواهد زندگی خود را اداره کند. احترام به حریم خصوصی افراد، نشان دهنده ی شخصیت و بلوغ شما است.انتهای پیام/

source

توسط postbin